Start Wyszukiwarka usług Bankomaty Wpłatomaty myRia&Euronet - przekaz epay: Produkty i usługi Reklama na bankomatach Współpracuj z nami Kariera

Biuro prasowe

Kontakt z mediami:
Łukasz Chudy
Havas PR Warsaw
Tel: +48 (22) 444 08 79
Tel.kom: +48 519 060 351
e-mail: lukasz.chudy@havas.com
 
 
Terminarz
 
Lista kategorii Bankomaty
RIA
epay
 
Sprezentuj najbliższemu nową dawkę wrażeń wraz z Kartami Prezentowymi dostępnymi w Inmedio, Relay i 1-Minute!
data dodania: 25.08.2014autor: Euronet Polska Sp. z o.o. kategoria: epay

Od jakiegoś czasu na polskim rynku dużą popularnością cieszą się Karty Prezentowe firmy Wyjątkowy Prezent, które sprzedawane są w sieci saloników prasowych HDS – Inmedio,Relay i 1-Minute. Za stosunkowo niewielkie pieniądze można zrealizować pomysły, które wcześniej wydawały nam się nierealne lub zrealizować marzenia najbliższej osoby. Teraz gama dostępnych Kart Prezentowych została poszerzona o kolejne atrakcje. Wśród nowości znajdą coś dla siebie zarówno amatorzy ekstremalnych wrażeń jak i koneserzy wysublimowanych doznań.

Za dystrybucję Kart Prezentowych odpowiada epay Polska, dywizja należąca do Euronet Polska.

Dziś, w dobie social media prawie każdy śledzi na bieżąco poczynania swoich znajomych. Nierozerwalnie łączy się z tym również celebrowanie urodzin czy imienin. W natłoku codziennych obowiązków i składanych wirtualnie życzeń, każdemu może zdarzyć się zapomnieć o czyimś święcie już „w realu”. Doskonałym sposobem na znalezienie prezentu „innego niż wszystkie” są Karty Prezentowe Wyjątkowy Prezent.

Paleta dostępnych dotychczas na stosikach epay propozycji została wzbogacona o kolejne ciekawe przeżycia. Dla fanów mocnych wrażeń czeka przejażdżka czołgiem lub doznania płynące z tzw. FlyBoard-u, sprzętu stworzonego z myślą o pływaniu z delfinami, dziś wykorzystywanego do odrzutowego unoszenia się nad wodą. Koneserów smakowania z pewnością uraduje kurs kiperski lub degustacja whisky, podczas których poznają historię warzenia piwa i produkcji whisky, a także metody degustacji tych trunków.

Kolejnym urozmaiceniem w ofercie Kart Prezentowych jest możliwość sprezentowania bliskiej osobie  tzw. Gift Cardu, czyli karty podarunkowej o wartości 50 lub 100 zł, którą można swobodnie wykorzystać wybierając interesujące nas atrakcje z oferty ponad 1400 przeżyć na www.wyjatkowyprezent.pl. We wzbogaconej ofercie nie zabrakło również propozycji dla dwojga – kart uprawniających do odbycia seansu w grocie solnej lub lotu balonem z panoramą Krakowa.

Propozycje firmy Wyjątkowy Prezent są jednymi z ciekawszych w naszej ofercie Kart Prezentowych i od czasu ich wprowadzenia cieszą się niezmienną popularnością. Wobec tego, naturalnym ruchem z naszej strony jest zwiększenie liczby dostępnych atrakcji. Dziś, oferując prezent każdy chce się wyróżnić. Dzięki Kartom Prezentowym epay to jest możliwe – mówi Barbara Szewc Marketing Manager, epay Polska.

Karty podarunkowe Wyjątkowy Prezent można nabyć w salonikach sieci HDS, czyli Inmedio, Relay i 1-Minute na terenie Polski, a znajdziemy je na bezpośrednio na stoiskach z kartami epay.

Pełną ofertę, a także szczegóły dot. każdej pozycji znajdziemy pod adresem: http://www.epaypolska.pl/epaypolska/produkty/karty/wyjatkowyprezentpl/

Zaktualizowaliśmy informacje dotyczące wykorzystywanych plików cookie.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.
Więcej informacji        Akceptuję