Start Wyszukiwarka usług Bankomaty Wpłatomaty myRia&Euronet - przekaz epay: Produkty i usługi Reklama na bankomatach Współpracuj z nami Kariera

Biuro prasowe

Kontakt z mediami:
Łukasz Chudy
Havas PR Warsaw
Tel: +48 (22) 444 08 79
Tel.kom: +48 519 060 351
e-mail: lukasz.chudy@havas.com
 
 
Terminarz
 
Lista kategorii Bankomaty
RIA
epay
 
Korzystne promocje sieci Lycamobile w automatach ASEC, oferujących bilety Kolei Mazowieckich
data dodania: 03.09.2014autor: Euronet Polska Sp. z o.o. kategoria: epay

W kontekście emigracji Polaków, Statystyki Głównego Urzędu Statystycznego od lat pozostają bez zmian – liczba osób wyjeżdzających za granicę rośnie. Polacy osiedlają się zarówno w Europie jak i za oceanem, często pozostawiając rodzinę oraz znajomych w kraju. W takich przypadkach zawsze pojawia się pytanie o kontakt z bliskimi. O ile internet staje się coraz bardziej dostępny, w dalszym ciągu najbardziej wygodne pozostają rozmowy telefoniczne. Warto zatem zwrócić uwagę na różnego rodzaju promocje sieci komórkowych, które umożliwiają tańszy, a przez to częstszy kontakt z bliskimi, którzy właśnie przebywają za granicą. Korzystną ofertę dostarcza bez wątpienia sieć Lycamobile. Usługa uzupełnienia konta telefonu tej sieci jest od niedawna dostępna są w biletomatach sieci ASEC, sprzedających bilety Kolei Mazowieckich.

Możliwość zakupu doładowania konta telefonicznego w automatach ASEC dostarcza epay Polska, marka działająca w ramach firmy Euronet Polska.

W automatach oferujących bilety Kolei Mazowieckich od niedawna można zakupić również uzupełnienie konta telefonicznego m.in. sieci Lycamobile. Aby zachęcić jak największą liczbę osób do skorzystania z tej możliwości na ekranach biletomatów ASEC, sieć Lycamobile prezentuje szereg promocji dla swoich użytkowników.

Korzystne ceny za rozmowy międzykrajowe

Sieć Lycamobile w pakiecie Świat Lycamobile oferuje promocje, dzięki którym klienci zyskują dodatkowe, gratisowe minuty na połączenia telefoniczne wewnątrz sieci aż w 17 krajach. Każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ do wyboru są aż cztery różne pakiety o wartościach 5, 10, 20 oraz 40 zł. Wybierając poszczególny pakiet klienci otrzymują odpowiednio 10, 60, 150 oraz 400 dodatkowych minut na rozmowy międzykrajowe. Co więcej, w związku z tym, że darmowe rozmowy użytkowników Lycamobile cieszą się ogromnym zainteresowaniem w dalszym ciągu możliwe są także połączenia do USA.

Warto również dodać, że wraz z rosnącą potrzebą stałego dostępu do internetu zwiększone zostały aż trzykrotnie pakiety internetowe, pozostając w takiej samej cenie. Teraz w pakiecie za 10 zł, klienci otrzymają aż 2 GB, a za 15 zł – 3 GB!

Dlaczego postanowiliśmy dostarczyć usługę w biletomatach ASEC, oferujących bilety Kolei Mazowieckich? Głównie ze względu na ich lokalizację. Na przystankach pasażerowie często zmuszeni są oczekiwać na swój transport i nie wiedzą jak wypełnić ten czas. Zakup doładowania właśnie na przystanku pozwala na jego wykorzystanie. Co więcej, nawet jeśli pociąg się spóźnia, czas oczekiwania można z łatwością wypełnić przykładowo rozmową telefoniczną z bliską osobą – powiedziała Barbara Szewc, Marketing Manager w epay Polska, dywizji Euronet Polska.

Jak otrzymać bonusy?

Jeżeli jeszcze nie jesteś klientem Lycamobile, kup lub zamów darmową kartę SIM i pamiętaj o doładowaniu konta. Jeśli jesteś już klientem, udaj się do najbliższego biletomatu sieci ASEC i kup uzupełnienie konta. Następnie wpisz *139*kod pakietu# i naciśnij „zadzwoń” (np. *139*1660# dla “Świat Lycamobile 60”) lub wyślij SMS o treści 1660 na nr 3535. Otrzymasz potwierdzenie chwilę po aktywacji pakietu. Pamiętaj, zanim zaczniesz korzystać z pakietu koniecznie poczekaj na wiadomość z jego potwierdzeniem.

O tych oraz innych promocjach dostępnych w biletomatach ASEC na bieżąco można przeczytać na stronie www.epaypolska.pl w zakładce „Aktualności”.

Zaktualizowaliśmy informacje dotyczące wykorzystywanych plików cookie.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.
Więcej informacji        Akceptuję