Start Wyszukiwarka usług Bankomaty Wpłatomaty myRia&Euronet - przekaz epay: Produkty i usługi Reklama na bankomatach Współpracuj z nami Kariera

Biuro prasowe

Kontakt z mediami:
Łukasz Chudy
Havas PR Warsaw
Tel: +48 (22) 444 08 79
Tel.kom: +48 519 060 351
e-mail: lukasz.chudy@havas.com
 
 
Terminarz
 
Lista kategorii Bankomaty
RIA
epay
 
Najciekawsze Karty Prezentowe w jednym miejscu. Stojaki epay Polska z Kartami Prezentowymi trafiają do 90 punktów sieci Komputronik.
data dodania: 24.02.2015autor: Euronet Polska Sp. z o.o. kategoria: epay

Wraz z końcem lutego, epay Polska w wyniku współpracy z firmą Komputronik zaproponuje w 90 punktach tej sieci stojaki z zestawami Kart Prezentowych. W jednym miejscu klientom zaoferowane zostaną karty prepaid następujących firm: Microsoft, Xbox, Google, Spotify, Sony, Nintendo, Audioteka, Automapa oraz Mapamap. Zupełną nowością będą karty dedykowane miłośnikom gier komputerowych – popularnej na całym świecie League of Legends oraz The Settlers w wydaniu mulitplayer. Obie Karty Prezentowe będą dostępne w dwóch wymienialnych na różnego rodzaju bonusy poprawiające jakoś gry nominałach – 40 i 80 zł.

– Od dłuższego czasu promujemy w Polsce zupełnie nową kategorię podarunków tj. Karty Prezentowe różnych firm, o niejednolitych nominałach i wartościach dostępnych w jednym miejscu. Cieszę się, że kategoria jaką tworzymy, staje się coraz bardziej popularna. Tym bardziej miło nam informować, że grono sklepów z którymi współpracujemy powiększa się. Co więcej, nie tylko zwiększamy zasięg dostępności ale również stawiamy na kolejne nowości na poszczególnym stojaku. Ofertę w Komputroniku poszerzyliśmy specjalnie myśląc o pasjonatach popularnych gier, takich jak League of Legends czy The Settlers Online – mówi Piotr Adamek, Dyrektor Zarządzający epay Polska.

Jak korzystać z Kart Prezentowych League of Legends i The Settlers?

W przypadku karty Leauge of Legends po uruchomieniu gry należy założyć konto. Następnie po kliknięciu „Sklep” trzeba wybrać przycisk „Kup RP” i „Prepaid Cards”. Kolejnym krokiem jest wpisanie kodu znajdującego się na zakupionej karcie oraz potwierdzenie poprzez przycisk „Wyślij”, co spowoduje dodanie wirtualnej waluty - Riot Points do konta. Z kolei, aby skorzystać z karty The Settlers, należy zarejestrować lub zalogować się poprzez stronę internetową www.thesettlersonline.pl, a następnie przejść do zakładki „Kupon”. Będąc w tym miejscu należy przepisać kod z Karty Prezentowej i potwierdzić go, klikając „Wykorzystaj kod promocyjny”.

Więcej informacji na temat Kart Prezentowych dostępnych w salonach sieci Komputronik znaleźć można pod adresem www.epaypolska.pl.

 

Zaktualizowaliśmy informacje dotyczące wykorzystywanych plików cookie.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.
Więcej informacji        Akceptuję