Start Wyszukiwarka usług Bankomaty Wpłatomaty myRia&Euronet - przekaz epay: Produkty i usługi Reklama na bankomatach Współpracuj z nami Kariera

Biuro prasowe

Kontakt z mediami:
Łukasz Chudy
Havas PR Warsaw
Tel: +48 (22) 444 08 79
Tel.kom: +48 519 060 351
e-mail: lukasz.chudy@havas.com
 
 
Terminarz
 
Lista kategorii Bankomaty
RIA
epay
 
Empik otwiera się na miłośników gier online
data dodania: 02.03.2015autor: Euronet Polska Sp. z o.o. kategoria: epay

Sympatycy gier online mogą teraz nabyć dystrybuowane przez epay Polska, Karty Prezentowe Microsoft, Google, Xbox, Sony, League of Legends oraz The Settlers w ponad 200 punktach popularnej sieci Empik na terenie całego kraju. Karty umożliwiają użytkownikom zakup gier i dodatkowych funkcjonalności. Każda z marek zaproponowała Karty przynajmniej w dwóch wariantach cenowych.

 

– Świat produktów i usług dostępnych online rośnie w tempie proporcjonalnym do przyrostu urządzeń mobilnych z dostępem do internetu. Co kluczowe dla rozwoju tego rynku, cyfrowy obrót danych potrzebuje odpowiedniego narzędzia płatniczego. Dlatego od ponad dwóch lat epay Polska rozwija w kraju ideę Kart Prezentowych – mówi Piotr Adamek, Dyrektor Zarządzający, epay Polska, oraz dodaje – Obserwując rynek Kart Prepid w Polsce zauważamy wzmożone zainteresowanie nimi szczególne wśród sympatyków gier, tak komputerowych, jak i tych dostępnych na smartfony. Dlatego cieszy nas fakt, że teraz możemy oferować Karty Prezentowe dedykowane klientom znanych i chętnie odwiedzanych salonów Empik.

 

Empik jest kolejną siecią, która prowadzi sprzedaż  Karty Prezentowych epay Polska. Do tej pory były one oferowane w salonach prasowych Relay, 1-minute, Inmedio oraz sieci sklepów Komputronik. Więcej informacji na temat Kart Prezentowych wraz z pełną listą lokalizacji można uzyskać pod adresem www.epaypolska.pl.

 

 

Zaktualizowaliśmy informacje dotyczące wykorzystywanych plików cookie.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.
Więcej informacji        Akceptuję