Start Wyszukiwarka usług Bankomaty Wpłatomaty myRia&Euronet - przekaz epay: Produkty i usługi Reklama na bankomatach Współpracuj z nami Kariera

Biuro prasowe

Kontakt z mediami:
Łukasz Chudy
Havas PR Warsaw
Tel: +48 (22) 444 08 79
Tel.kom: +48 519 060 351
e-mail: lukasz.chudy@havas.com
 
 
Terminarz
 
Lista kategorii Bankomaty
RIA
epay
 
epay Karty Prezentowe, teraz także w Media Expert
data dodania: 24.09.2015autor: Euronet Polska Sp. z o.o. kategoria: epay

Obecna od ponad 10 lat na polskim rynku sieć supermarketów Media Expert dołączyła do listy punktów oferujących stojaki z Kartami Prezentowymi. Na stojakach klienci znajdą Karty marek technologicznych, czyli m.in. Spotify, Google Play, Sony, Microsoft czy Leauge of Legends. Dystrybutorem Kart Prezentowych jest epay Polska, dywizja należąca do Euronet Polska.

Spora część Kart Prezentowych, które oferujemy na stojakach epay, umożliwia dostęp do dodatkowych usług użytkownikom wszelkiego rodzaju sprzętu elektronicznego – konsol do gier, smartfonów, tabletów czy komputerów PC. W związku z tym, staramy się rozszerzać ich dystrybucję o sieci takie jak Media Expert, gdzie przy dowolnym zakupie nasze Karty Prezentowe są idealnym uzupełnieniem – mówi Barbara Szewc Marketing Manager, epay Polska, oraz dodaje – To już kolejna sieć, z którą nawiązujemy współpracę w tym roku.

Sieć Media Expert jest obecna w niemal 300 miastach w Polsce. Większość Kart Prezentowych będzie dostępna w każdym z ponad 360 elektromarketów tej sieci, a klienci łatwo znajdą je wśród ekspozycji znanych marek technologicznych w ofercie epay. Oferta Kart uwzględnia oczekiwania użytkowników smartfonów i tabletów (Google Play, Spoify, czy MapaMap) i komputerów stacjonarnych (MS Office, Ubisoft – The Settlers, League of Legends, czy Facebook). Nie zapomniano również o tych, którzy cenią sobie rozrywkę w postaci gier konsolowych – dla nich dedykowano specjalne Karty XBOX oraz Sony Playstation.

Dotychczas Karty Prezentowe dystrybuowane przez epay Polska były dostępne w sklepach prasowych Realy, Inmedio oraz 1-minute. W tym roku karty dystrybuowane przez epay Polska zadebiutowały także w sklepach sieci Komputronik, Empik, salonach prasowych Kolporter oraz wybranych stacjach Statoil na terenie całego kraju. Więcej informacji na temat poszczególnych Kart Prezentowych wraz z pełną listą lokalizacji można uzyskać pod adresem www.epaypolska.pl.

Zaktualizowaliśmy informacje dotyczące wykorzystywanych plików cookie.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.
Więcej informacji        Akceptuję