Start Wyszukiwarka usług Bankomaty Wpłatomaty myRia&Euronet - przekaz epay: Produkty i usługi Reklama na bankomatach Współpracuj z nami Kariera

Biuro prasowe

Kontakt z mediami:
Łukasz Chudy
Havas PR Warsaw
Tel: +48 (22) 444 08 79
Tel.kom: +48 519 060 351
e-mail: lukasz.chudy@havas.com
 
 
Terminarz
 
Lista kategorii Bankomaty
RIA
epay
 
Idealny prezent "last minute" na Dzień Chłopaka? Karta Prezentowa z oferty epay Polska
data dodania: 29.09.2015autor: Euronet Polska Sp. z o.o. kategoria: epay

30 września obchodzony jest w Polsce Dzień Chłopaka. Z tej okazji tradycją stało się obdarowywanie nastolatków i mężczyzn drobnymi podarunkami. epay Polska, dystrybutor Kart Prezentowych w salonach prasowych, księgarniach i na stacji paliw przypomina, że karta podarunkowa np. jednej z ulubionych gier komputerowych może okazać się strzałem w 10! Szczególnie, jeśli nie mamy pomysłu na prezent, a czasu coraz mniej. 

Ideą przyświecającą Kartom Prezentowym udostępnianym przez epay Polska jest oferowanie atrakcyjnych i zawsze trafionych upominków różnych firm w jednym miejscu. W Dniu Chłopaka szczególnie zainteresowanie wzbudzić mogą karty z oferty gier komputerowych – powiedziała Barbara Szewc, Marketing Manager z epay Polska. 

W szerokiej ofercie epay Kart Prezentowych znaleźć można m.in. takie marki jak:

  • BoxOff Store
  • Don’t Starve
  • League of Legends
  • Nintendo
  • Karta PlayStation
  • Karta Xbox

Do niedawna Karty Prezentowe były dostępne wyłącznie w salonach prasowych HDS (Relay, Inmedio i 1-minute). W tym roku do tego grona dołączyły salony Komputronik, Media Expert, Empik oraz wybrane księgarnie Martas. Co więcej, w Warszawie, Karty Prezentowe dostępne są też wybranych punktach sieci supermarketów spożywczo-przemysłowych E. Leclerc oraz Auchan Ursynów i Auchan Piaseczno. 

Każda z Kart Prezentowych danej marki występuje w co najmniej dwóch wariantach cenowych. Najtańsze zaczynają się już od 19.90 zł. Więcej informacji o aktywowaniu poszczególnych Kart Prezentowych dostępne jest pod adresem epaypolska.pl.

 

Zaktualizowaliśmy informacje dotyczące wykorzystywanych plików cookie.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.
Więcej informacji        Akceptuję