Start Wyszukiwarka usług Bankomaty Wpłatomaty myRia&Euronet - przekaz epay: Produkty i usługi Reklama na bankomatach Współpracuj z nami Kariera

Biuro prasowe

Kontakt z mediami:
Łukasz Chudy
Havas PR Warsaw
Tel: +48 (22) 444 08 79
Tel.kom: +48 519 060 351
e-mail: lukasz.chudy@havas.com
 
 
Terminarz
 
Lista kategorii Bankomaty
RIA
epay
 
Karty ESD PlayStation dostępne w Empiku i Media Expert
data dodania: 25.11.2015autor: Euronet Polska Sp. z o.o. kategoria: epay

W sklepach sieci Empik oraz Media Expert zadebiutowały nowe karty Sony ESD PlayStation, których nabycie równa się z otrzymaniem jednorazowego kodu umożliwiającego pobranie subskrypcji PlayStation Plus, pełnej wersji gry, bądź któregoś z płatnych dodatków. Karty od dawna cieszą się dużą popularnością za granicą. Teraz, po raz pierwszy karty trafiły do Polski. Za ich dystrybucję odpowiada epay Polska, dywizja należąca do sieci Euronet.

Karty Sony ESD PlayStation stanowią uproszczoną formę płatności za internetowe zakupy, ponieważ dotąd w PlayStation Store honorowana była wyłącznie karta kredytowa. Dodatkowo są one także dobrym pomysłem na prezent dla posiadaczy konsol PlayStation. Jak informuje Barbara Szewc z dywizji epay Polska: Dotąd w ofercie kart dystrybuowanych przez markę epay i skierowanej do użytkowników konsol PlayStation obecne były tylko karty z abonamentem PlayStation Plus, zapewniającym m.in. rabat w PS Store czy darmowe gry, a także karty w dwóch nominałach, które pozwalały na doładowanie konta w PS Store. Teraz, do znanej sieci sklepów Empik oraz Media Expert trafił nowy rodzaj kart, tzw. ESD, dzięki którym nabyć można pełną wersję gry lub wybrany płatny dodatek.

Karty ESD umożliwiają zakup pełnej wersji gry, abonamentu PlayStation Plus lub rozszerzeń gier tzw. DLC (ang. Downloadable Content), oraz przepustek sezonowych. Przykładowo, wśród dostępnych dodatków można znaleźć m.in. uzupełnienie gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon” pt. „Serca z kamienia”, czy pakiet tzw. FIFA Points - waluty do wykorzystania w trybie Ultimate Team w FIFA 16.

Jak wymienić kartę Sony ESD PlayStation na wirtualną grę? Zakup karty wiąże się z otrzymaniem jednorazowego kodu, który zostaje wygenerowany w momencie płatności w kasie w punkcie Empik lub Media Expert. Następnie wystarczy wprowadzić wygenerowany kod po zalogowaniu się na swoje konto PS Store, co jest możliwe bezpośrednio z konsoli PlayStation, na stronie internetowej https://store.playstation.com lub przy użyciu aplikacji mobilnej PlayStation®App. Konto jest niezbędne do zrealizowania kodu i można je utworzyć z poziomu trzech wymienionych platform. Po zalogowaniu się na swoje konto, należy wybrać opcję „Realizacja kodów” i wpisać otrzymany 12-cyfrowy kod. Po jego wpisaniu można pobrać zakupiony dodatek lub grę. Poszczególne rodzaje kart są oznaczone kolorami. Karty ESD są dostępne we wszystkich punktach sieci Empik oraz Media Expert na terenie całego kraju.

Szczegółowe informacje na temat kart ESD PlayStation oraz innych Kart Prezentowych dystrybuowanych przez markę epay Polska można znaleźć na stronie internetowej www.epaypolska.pl.

Zaktualizowaliśmy informacje dotyczące wykorzystywanych plików cookie.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.
Więcej informacji        Akceptuję