Start Wyszukiwarka usług Bankomaty Wpłatomaty myRia&Euronet - przekaz epay: Produkty i usługi Reklama na bankomatach Współpracuj z nami Kariera

Biuro prasowe

Kontakt z mediami:
Łukasz Chudy
Havas PR Warsaw
Tel: +48 (22) 444 08 79
Tel.kom: +48 519 060 351
e-mail: lukasz.chudy@havas.com
 
 
Terminarz
 
Lista kategorii Bankomaty
RIA
epay
 
Atrakcyjne prezenty w specjalnym zestawie Plus na Kartę, w tym kody na darmowy przekaz pieniężny na Ukrainę!
data dodania: 20.09.2019autor: Euronet Polska sp. z o.o. kategoria: Bankomaty

„Plus łączy Polskę z Ukrainą” i zaczyna kolejne działania skierowane do obywateli Ukrainy mieszkających w Polsce lub planujących do niej przyjazd. Teraz wprowadzony zostaje limitowany zestaw powitalny Plus na Kartę z atrakcyjnymi i bardzo przydatnymi gratisami.

Oprócz startera, ze skrojoną na miarę ofertą ukraińską, klient otrzyma jednocześnie szereg prezentów:

·        etui na kartę bankomatową lub dokument i słuchawki douszne,

·        kod na darmowy przekaz pieniężny myRia&Euronet z Polski na Ukrainę przez aplikację myRia

·        rozmówki polsko – ukraińskie zawierające najpopularniejsze zwroty oraz wyrażenia, które ułatwią początek pobytu w Polsce i pomogą w codziennym funkcjonowaniu.

Tylko ze starterem Plus na Kartę można otrzymać kod na darmowy przekaz pieniężny z Polski na Ukrainę w ramach usługi myRia&Euronet na dowolną kwotę. Zostanie on przesłany SMS-em przez operatora sieci Plus zaraz po rejestracji i aktywacji startera, a można go wykorzystać do 31.12.2020 r.

Więcej informacji dotyczących wykorzystania kodu do przelewu międzykrajowego oraz informacje o aktualnych promocjach dla klientów z Ukrainy dostępne są na dedykowanej stronie internetowej Plusa: plus.pl/ua

Zaktualizowaliśmy informacje dotyczące wykorzystywanych plików cookie.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.
Więcej informacji        Akceptuję