Start Wyszukiwarka usług Bankomaty Wpłatomaty myRia&Euronet - przekaz epay: Produkty i usługi Reklama na bankomatach Współpracuj z nami Kariera

Biuro prasowe

Kontakt z mediami:
Łukasz Chudy
Havas PR Warsaw
Tel: +48 (22) 444 08 79
Tel.kom: +48 519 060 351
e-mail: lukasz.chudy@havas.com
 
 
Terminarz
 
Lista kategorii Bankomaty
RIA
epay
 
Euronet gra z WOŚP po raz piąty
data dodania: 09.01.2020autor: Euronet Polska sp. z o.o. kategoria: Bankomaty

Euronet Polska po raz kolejny włącza się w Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mobilny bankomat stanie 12 stycznia na Placu Bankowym w Warszawie podczas 28. Finału WOŚP, a w weekend 11- 12 stycznia na powitalnych ekranach wszystkich bankomatów Euronetu będzie wyświetlana specjalna grafika, która przypomni o możliwości wpłaty darowizny bezpośrednio na konto Fundacji.

Współpraca Euronet Polska z Fundacją trwa od kilku lat i umożliwia wpłatę środków na konto WOŚP przez cały rok. Dodatkowo, podczas weekendowego Finału, Euronet na ekranach bankomatów  umieszcza grafiki i komunikaty, które zachęcają do wsparcia WOŚP. Z kolei uczestnicy koncertów na Placu Bankowym w Warszawie w niedzielę, 12 stycznia, będą mieli do dyspozycji bankomat mobilny, który ułatwi wpłatę za pomocą karty płatniczej bezpośrednio na konto Fundacji.    

Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy od 2016 roku. Jesteśmy dumni, że nasza współpraca ciągle się rozwija i wspólnie możemy pomagać potrzebującym. Nasze urządzenia umożliwiają wsparcie Fundacji przez 365 dni w roku, natomiast w weekend, podczas którego odbywa się Finał, dodatkowo zachęcamy naszych Klientów do wpłaty datku na rzecz WOŚP. Podczas 28. Finału na Placu Bankowym w Warszawie pojawi się mobilne urządzenie Euronet Polska, które ułatwi przekazanie darowizny na rzecz WOŚP poprzez bezgotówkową wpłatę środków bezpośrednio z konta – podkreśla Robert Midura, Country Manager Euronet Polska.

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 12 stycznia 2020 roku. W tym roku zebrane fundusze zostaną przeznaczone na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Organizatorzy zapraszają na wydarzenia, które odbędą się w Warszawie na Placu Bankowym oraz na Placu Teatralnym.

Sieć ponad 7,6 tysięcy urządzeń Euronet Polska umożliwia wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przez cały rok.  Darowiznę można przekazać w sposób podobny do standardowej transakcji wpłaty lub wypłaty gotówki. Wystarczy umieścić kartę płatniczą w urządzeniu i po wpisaniu kodu PIN wybrać opcję „Wpłać darowiznę”, a następnie spośród dostępnych organizacji wybrać WOŚP i wpisać kwotę darowizny: od 1 do 500 zł. Od wpłaty darowizny Euronet nie pobiera opłat i prowizji.

Zaktualizowaliśmy informacje dotyczące wykorzystywanych plików cookie.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.
Więcej informacji        Akceptuję