Start Wyszukiwarka usług Bankomaty Wpłatomaty myRia&Euronet - przekaz epay: Produkty i usługi Reklama na bankomatach Współpracuj z nami Kariera

Biuro prasowe

Kontakt z mediami:
Łukasz Chudy
Havas PR Warsaw
Tel: +48 (22) 444 08 79
Tel.kom: +48 519 060 351
e-mail: lukasz.chudy@havas.com
 
 
Terminarz
 
Lista kategorii Bankomaty
RIA
epay
 
Komumnikat w związku z dostępnością gotówki w urządzeniach sieci Euronet
data dodania: 13.03.2020autor: Euronet Polska sp.z o.o. kategoria: Bankomaty

 

W odpowiedzi na pojawiające się pytania o dostępność gotówki w bankomatach i wpłato-bankomatach Euronet Polska informujemy, że obecnie ciągłość dostaw banknotów  jest niezagrożona.  

W ostatnich dniach zaobserwowaliśmy zwiększoną ilość wypłat z urządzeń naszej sieci, jednak banknoty są uzupełnianie zgodnie z harmonogramem, tak, by zapewnić ciągłość dostępności gotówki w bankomatach. 

Monitorujemy na bieżąco zapotrzebowanie na gotówkę w poszczególnych urządzeniach oraz pozostajemy w ścisłym kontakcie z naszymi partnerami, by dostępność naszych usług dla Klientów była na dotychczasowym poziomie.  

Jednocześnie chcielibyśmy podkreślić, że stosujemy się ściśle do wytycznych władz oraz na bieżąco będziemy wdrażać ewentualne rozporządzenia Ministra Zdrowia związane ze stanem zagrożenia epidemiologicznego w Polsce.

 

  

 

 

 

 

 

Zaktualizowaliśmy informacje dotyczące wykorzystywanych plików cookie.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.
Więcej informacji        Akceptuję