Start Wyszukiwarka usług Bankomaty Wpłatomaty myRia&Euronet - przekaz epay: Produkty i usługi Reklama na bankomatach Współpracuj z nami Kariera

O firmie

Misją Euronet jest dostarczenie oraz świadczenie elektronicznych usług finansowych milionom osób, które nie korzystały z nich dotychczas.

 

Euronet Polska Sp. z o.o. jest częścią Euronet Worldwide, światowego lidera w zakresie przetwarzania bezpiecznych elektronicznych transakcji finansowych oraz właściciela największej sieci bankomatów na terenie Europy. Ponadto firma Euronet oferuje przetwarzanie transakcji pre-paid oraz zintegrowane oprogramowanie, które wspiera pracę wielu instytucji finansowych. Euronet jest również właścicielem firmy RIA Financial Services, za pośrednictwem której oferuje usługi przekazów pieniężnych.W Polsce firma działa od 1995 r. W trakcie kilkunastoletniej obecności na polskim rynku Euronet nawiązał współpracę m.in. z wiodącymi polskimi bankami, operatorami telefonii komórkowej oraz VoIP, a także placówkami handlowymi i sieciami stacji benzynowych.

Bankomaty
Firma Euronet jest właścicielem największej niezależnej sieci bankomatów w Polsce, a także niekwestionowanym liderem na rynku usług outsourcingowych dla banków w zakresie zarządzania siecią bankomatów. Obecnie Euronet zarządza już co trzecim bankomatem w Polsce. Dzięki współpracy firmy z bankami coraz większa liczba klientów może korzystać z bankomatów Euronet bez prowizji lub na preferencyjnych warunkach.

Wpłatomaty
Wpłatomaty sieci Euronet to największa w Polsce sieć urządzeń, za pomocą których można szybko i bezpiecznie wpłacić gotówkę na konto w każdym banku. Wpłatomaty sieci Euronet znajdują się na terenie całej Polski, w najbardziej uczęszczanych miejscach, w których prowadzona jest sprzedaż usług i produktów.  Obecnie dostępnych jest ponad 3000 urządzeń. Ich liczba stale wzrasta.

Usługi epay
Firma Euronet jako pierwsza w Polsce wprowadziła na rynek usługę epay umożliwiającą doładowanie kont telefonów komórkowych w systemie pre-paid za pomocą bankomatów oraz terminali elektronicznych (POS). Obecnie Euronet jest wiodącym dystrybutorem usług zasileń elektronicznych kont GSM. Ponadto pod marką epay firma oferuje produkty i usługi takie jak: karty przedpłacone i podarunkowe, płatność kartą oraz płatność rachunków.

Transfery pieniężne RIA
Za pośrednictwem RIA Financial Services – trzeciej pod względem wielkości na świecie spółki z branży money transfer – Euronet oferuje usługi krajowych i międzynarodowych przekazów pieniężnych. W Polsce sieć RIA tworzą placówki Poczty Polskiej oraz oddziały bankowe w całym kraju. Oferta transferów pieniężnych RIA obejmuje zarówno przekazy gotówkowe na okaziciela, jak i przelewy na dowolne konto bankowe. Euronet Polska Sp. z o. o., ul. 
nflancka 4c, 00-189 Warszawa. Tel:+48 22 383 5100, fax +48 22 383 77 00, fax(epay): +48 22 383 77 04

Siedziba firmy
Euronet Polska Sp. z o. o., ul. Inflancka 4c, 00-189 Warszawa. Tel.+48 22 383 5100, fax.+48 22 383 5101, fax(epay).+48 22 383 77 04, Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy-Rejestrowy; KRS 0000030408, NIP: 526-10-30-333; Kapitał zakładowy: 57 904 000 zł. 

Sprawozdanie z realizacji strategii podatkowej za rok 2020

Sprawozdanie z realizacji strategii podatkowej za rok 2021

 

 

 

 

Zaktualizowaliśmy informacje dotyczące wykorzystywanych plików cookie.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.
Więcej informacji        Akceptuję