Start Wyszukiwarka usług Bankomaty Wpłatomaty myRia&Euronet - przekaz epay: Produkty i usługi Reklama na bankomatach Współpracuj z nami Kariera

Wpłata PLN

 

WPŁATY PLN DLA KAŻDEGO, OBOJĘTNIE W KTÓRYM BANKU POSIADASZ RACHUNEK 

Wpłatomaty sieci Euronet to ponad 3000 urządzeń w całej Polsce, dzięki którym szybko i bezpiecznie wpłacisz gotówkę– kiedy i gdzie chcesz, i tyle ile akurat potrzebujesz. Wpłatomaty znajdują się w najbardziej uczęszczanych miejscach, w których prowadzona jest sprzedaż produktów i usług - galeriach i pasażach handlowych.

Z wpłatomatów sieci Euronet może skorzystać każdy, bez względu na to, w którym banku posiadasz rachunek. Usługa „wpłaty PLN” w naszych wpłatomatach zyskała nową funkcjonalność dzięki której zyskujesz;

Korzystanie z usługi „wpłata PLN” wymaga jednorazowej rejestracji w Euronet Online System, link znajduje się na stronie głównej www.euronetpolska.pl  

Dokonaj pełnej rejestracji w Euronet Online System na www.euronetpolska.pl i korzystaj z szerszej oferty wpłat.

Sprawdź jakie to proste!
 
 

   

Wpłatomat to same korzyści!

Do 31 grudnia 2020 roku wpłaty są realizowane przez Euronet Payment Services Limited oraz działający w jego imieniu Euronet. Euronet Payment Services Limited to spółka z siedzibą Part 7th Floor North Block, 55 Baker Street, Londyn W1U7EU, Wielka Brytania, zarejestrowana w Rejestrze Usług Finansowych brytyjskiego Urzędu Nadzoru Działalności Finansowej (Financial Conduct Authority) od numerem 511010 („EPS”). Euronet Polska Sp. z o. o. to spółka z siedzibą i adresem w Warszawie [00-189], ul. Inflancka 4c, wpisana pod numerem 0000030408 do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o numerze REGON 011163179, NIP 5261030333, kapitale zakładowym PLN 57 904 000 („Euronet”).

Od 1 stycznia 2021 roku wpłaty są realizowane przez RIA oraz działający w jej imieniu Euronet. RIA Payment Institution, E.P., S.A.U. to spółka z siedzibą Calle Cantabria, 2, 2º, A-1, 28108 Alcobendas, Madryt, Hiszpania, wpisana do Rejestru Handlowego w Madrycie w tomie 7, 171, księga 121, sekcja 8, numer karty rejestrowej M-116.398, wpis 1, wpisana do rejestru podmiotów nadzorowanych przez Bank Hiszpanii pod numerem 6842 („RIA”). Euronet Polska Sp. z o. o. to spółka z siedzibą i adresem w Warszawie [00-189], ul. Inflancka 4c, wpisana pod numerem 0000030408 do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o numerze REGON 011163179, NIP 5261030333, kapitale zakładowym PLN 57 904 000 („Euronet”).

 WPŁATY PLN DLA KLIENTÓW BANKÓW PARTNERSKICH

Karty klientów Alior Banku, Banku Millennium, Citi Handlowy, Banku Pocztowego, VeloBanku, mBanku, Plus Banku, Nest Banku oraz BNP Paribas są automatycznie identyfikowane przez wpłatomaty oraz Klienci tych banków nie muszą rejestrować numeru rachunku na który mają zostać przelane środki - jeśli jest to rachunek w tym banku.

Klienci Alior Banku, Banku Millennium, Citi Handlowy, Banku Pocztowego, VeloBanku, mBanku, Plus Banku, Nest Banku oraz BNP Paribas  korzystają z wpłatomatów na preferencyjnych warunkach ustalonych przez każdy z tych banków, zgodnie z obowiązującą tabelą opłat i prowizji:

 

WPŁATY BLIK DLA KLIENTÓW BANKU PEKAO S.A. VELO BANKU ORAZ NEST BANKU

 

 

Jesteś Klientem Banku Pekao S.A., VeloBanku lub Nest Banku  - wpłacaj gotówkę kodem Blikiem w ponad 3000 wpłato-bankomatach Euronet! Wystarczy telefon z BLIKIEM, aby dokonać wpłaty gotówki!

 

Jak skorzystać z BLIKA w urządzeniach Euronet?

BLIK został opracowany po to by ułatwić realizację codziennych transakcji finansowych m.in. wpłaty gotówki we wpłatomatach i wpłato-bankomatach. Podstawowym mechanizmem identyfikacyjnym są tutaj jednorazowe kody, będące kombinacją cyfr od zera do dziewięciu. Unikalny kod autoryzacyjny jest ważny jedynie przez 2 minuty. Po tym czasie Klient może wygenerować kolejny.

Aby wpłacić gotówkę we wpłato-bankomatach należących do sieci Euronet Polska za pomocą systemu BLIK, należy zainstalować na telefonie komórkowym aplikację mobilną swojego banku oraz uruchomić ją przed przystąpieniem do transakcji. Aplikacja wygeneruje kod, który wyświetli się na ekranie telefonu. Następnie należy wpisać go przy użyciu klawiatury wpłato-bankomatu i zaakceptować na ekranie telefonu. Po akceptacji zgodności transakcji, urządzenie zrealizuje transakcję oraz opcjonalnie wydrukuje potwierdzenie.

 

Więcej informacji na temat BLIK dostępnych jest na polskistandardplatnosci.pl i blikmobile.pl.

 

 

Zaktualizowaliśmy informacje dotyczące wykorzystywanych plików cookie.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.
Więcej informacji        Akceptuję