Start Wyszukiwarka usług Bankomaty Wpłatomaty myRia&Euronet - przekaz epay: Produkty i usługi Reklama na bankomatach Współpracuj z nami Kariera

BLIK

 Wypłata i wpłata BLIK

 

Wypłacaj i wpłacaj* bez karty! Wystarczy telefon z BLIKIEM, aby dokonać wypłaty lub wpłaty* gotówki w sieci Euronet.

Wypłaty i wpłaty* BLIKIEM są możliwe w około 8000 bankomatach i wpłato-bankomatach Euronet.

Jak skorzystać z BLIKA w urządzeniach Euronet?

BLIK został opracowany po to by ułatwić realizację codziennych transakcji finansowych m.in. wypłaty i wpłaty* gotówki w bankomatach i wpłato-bankomatach. Podstawowym mechanizmem identyfikacyjnym są tutaj jednorazowe kody, będące kombinacją cyfr od zera do dziewięciu. Unikalny kod autoryzacyjny jest ważny jedynie przez 2 minuty. Po tym czasie Klient może wygenerować kolejny. Dodatkową opcją zaoferowaną Klientowi są „czeki” – kody wraz z hasłem, które można pobrać oraz przekazać dowolnej osobie, aby ta mogła wypłacić z bankomatu żądane środki, dostępność opcji wypłaty „czek” należy sprawdzić w swoim banku. To rozwiązane szczególnie sprawdzi się przy wypłacaniu zaliczek służbowych bądź w nadawaniu przekazów pieniężnych dzieciom.  

Aby wypłacić lub wpłacić* gotówkę w urządzeniach należących do sieci Euronet Polska za pomocą systemu BLIK, należy zainstalować na telefonie komórkowym aplikację mobilną swojego banku oraz uruchomić ją przed przystąpieniem do transakcji. Aplikacja wygeneruje kod, który wyświetli się na ekranie telefonu. Następnie należy wpisać go przy użyciu klawiatury bankomatu i zaakceptować na ekranie telefonu. Po akceptacji zgodności transakcji, urządzenie zrealizuje transakcję oraz opcjonalnie wydrukuje potwierdzenie.

Więcej informacji na temat BLIK dostępnych jest na polskistandardplatnosci.pl i blikmobile.pl.

 

* wpłaty za pomocą systemu BLIK dla klientów Banku Pekao S.A.,Getin Bank oraz Nest Bank 

 

Zaktualizowaliśmy informacje dotyczące wykorzystywanych plików cookie.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.
Więcej informacji        Akceptuję