Start Wyszukiwarka usług Bankomaty Wpłatomaty myRia&Euronet - przekaz epay: Produkty i usługi Reklama na bankomatach Współpracuj z nami Kariera

Wpłata darowizn

 

Teraz przy okazji korzystania z bankomatów i wpłato-bankomatów sieci Euronet można dokonywać wpłat darowizn na konta wybranych organizacji - wpłaty można dokonać kartą płatniczą lub gotówką. Najniższa kwota wsparcia to 1 zł, a najwyższa 500 zł.

 

Proces przekazywania darowizny jest bardzo zbliżony do dokonywania standardowej transakcji wypłaty lub wpłaty gotówki. Po umieszczeniu karty płatniczej w  urządzeniu oraz wpisaniu kodu PIN należy wybrać opcję „Wpłać darowiznę”, a następnie wybrać jedną z wymienionych organizacji i wpisać kwotę. Za dokonanie transakcji na rzecz organizacji zarówno Euronet jak i banki – wydawcy kart płatniczych – nie pobierają żadnych opłat ani prowizji. Po dokonaniu wpłaty Klient zawsze otrzyma wydruk potwierdzający dokonaną wpłatę, która upoważnia go do odliczenia kwoty darowizny od podatku.

 

Poprzez urządzenia Euronet możliwe jest wpłacanie darowizn na rzecz następujących organizacji:

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaktualizowaliśmy informacje dotyczące wykorzystywanych plików cookie.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.
Więcej informacji        Akceptuję