Start Wyszukiwarka usług Bankomaty Wpłatomaty myRia&Euronet - przekaz epay: Produkty i usługi Reklama na bankomatach Współpracuj z nami Kariera

Reklama na bankomatach i wpłato-bankomatach

Bankomaty firmy Euronet to nie tylko maszyny służące do wypłaty gotówki, ale także efektywny nośnik reklamy w starannie wyselekcjonowanych lokalizacjach.

Bankomaty firmy Euronet to efektywny i nowoczesny nośnik reklamy w starannie wyselekcjonowanych lokalizacjach

Licząca blisko 6 tys. urządzeń sieć bankomatów i wpłato-bankomatów Euronet Polska, oprócz standardowych funkcji wpłaty i wypłaty gotówki pełni również rolę nowoczesnego kanału komunikacji marketingowej o szerokim zasięgu. Różnorodność i rodzaj powierzchni reklamowych pozwalają na ich odpowiednie dopasowanie do celu i rodzaju komunikatu a co dalej za tym idzie precyzyjne dotarcie do grupy celowej.

Urządzenia Euronet udostępniają szeroki przekrój formatów reklamowych: od komunikatu na ekranie (ekran powitalny, ekran wyboru języka, sprawdzania karty, wyboru potwierdzenia, autoryzacyjny i pożegnalny) poprzez naklejki magnetyczne na obudowach bankomatów, kończąc na kuponach i reklamie na rewersie potwierdzenia transakcji. Bankomaty i wpłato-bankomaty umożliwiają również szybką i bezpieczną wypłatę gotówki bez karty, co może być wykorzystane jako narzędzie marketingowe, umożlwiające wypłatę nagród w konkursach, loteriach i programach lojalnościowych.

 

 Zalety reklamy na urządzeniach Euronet!

Reklama na bankomatach jest mierzalnym i bardzo jakościowych źródłem kontaktów. Każdy z obsługiwanych przez nas klientów spędza ponad jedną minutę na realizacji transakcji, co jest dla nas doskonałym czasem , by komunikować różnego rodzaju produkty i usługi. Niska perswazyjność przekazu ma pozytywny oddźwięk w odbiorze prezentowanych w bankomacie treści.

Bardzo długi kontakt z odbiorcą przekłada się na skuteczność przekazu reklamowego realizowanego za pośrednictwem bankomatów. Klienci, którzy korzystają z bankomatów mają dostęp do gotówki,  a więc dysponują siłą nabywczą.

Lokalizacje bankomatów Euronet

Zapewniamy elastyczny dobór lokalizacji bankomatów oraz nośników reklamy, co umożliwia dotarcie do starannie wyselekcjonowanej grupy odbiorców. Bardzo szeroka i zawsze aktualna baza POI (Point Of Interest) pozwala nam na targetowanie kampanii na niemalże każdą grupę celową.

Lokalizacje bankomatów Euronet

Każdemu z reklamodawców firma Euronet zapewnia elastyczny dobór lokalizacji bankomatów oraz nośników reklamy, co umożliwia dotarcie do starannie wyselekcjonowanej grupy odbiorców.

Grupa docelowa:

Wiek grupy docelowej:

Innowacyjną prezentację przekazu reklamowego umożliwiają:

 

Żaden z dostępnych formatów reklamowych nie wydłuża czasu transakcji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nośników reklamowych Euronetu.

 Kontakt:

Szymon Daniłowicz
Senior Advertising Sales Manager                                                                               
e-mail : 
sdanilowicz@euronetworldwide.com

Pobierz: OGÓLNE WARUNKI UMÓW O ŚWIADCZENIE USŁUG REKLAMOWYCH PRZEZ EURONET POLSKA SP. Z O.O.

Zaktualizowaliśmy informacje dotyczące wykorzystywanych plików cookie.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.
Więcej informacji        Akceptuję