Start Wyszukiwarka usług Bankomaty Wpłatomaty myRia&Euronet - przekaz epay: Produkty i usługi Reklama na bankomatach Współpracuj z nami Kariera

Kariera

Euronet Polska Sp. z o.o. to przede wszystkim ludzie. Dzięki ich zaangażowaniu od kilkunastu lat firma z sukcesem realizuje na polskim rynku misję świadczenia bezpiecznych elektronicznych usług finansowych na najwyższym poziomie.

Stabilna pozycja i rosnący potencjał biznesowy Euronet Polska Sp. z o.o. na polskim rynku przekładają się również na nowe możliwości rozwoju dla naszych pracowników. W 2008 roku rozpoczęliśmy w Polsce działalność w nowym segmencie usług finansowych - na rynku przekazów pieniężnych (money transfer). W związku z tym w strukturze naszej firmy stworzono również nowe stanowiska związane z obsługą sektora money transfer. Do zespołu specjalistów przez cały rok dołączają także nowe osoby pracujące w segmencie bankomatów lub usług doładowań kont telefonów komórkowych epay.

Zatrudnienie w Euronet Polska Sp. z o.o. znajdują osoby o zróżnicowanym doświadczeniu i zainteresowaniach. Poszukujemy zarówno kandydatów zainteresowanych nowymi technologiami, jak i osób, które chcą rozwijać swoje kompetencje w dziedzinie kontaktów z partnerami i klientem. Specyfika pracy zależy oczywiście od działu, w którym zatrudniony będzie kandydat. Zatrudniamy m. in. Specjalistów ds. Rozliczeń Bankomatów, Operatorów w Dziale Monitorowania Sieci, Konsultantów Działu Obsługi Klienta, Reprezentantów Sprzedaży i in.

Praca z nami to możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku i dynamicznie rozwijającej się organizacji, jak również rozwoju w strukturze firmy. Ponadto każda osoba zatrudniona w polskim oddziale Euronet Polska Sp. z o.o. może uczestniczyć w procesie rekrutacji wewnętrznej w Polsce oraz do zagranicznych oddziałów naszej firmy.

 

Aplikuj i dołącz do zespołu firmy Euronet Polska Sp. z o.o.

 

Sprawdź możliwości rozwoju zawodowego w Euronet EFT

Zaktualizowaliśmy informacje dotyczące wykorzystywanych plików cookie.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.
Więcej informacji        Akceptuję