Skip to main content

Kariera

Ty również możesz

dołączyć do zespołu Euronet!

ZAANGAŻOWANI LUDZIE – ZINTEGROWANE PRODUKTY – GLOBALNA OBECNOŚĆ

Euronet to przede wszystkim ludzie. Dzięki ich zaangażowaniu od kilkunastu lat, firma z sukcesem realizuje na polskim rynku misję świadczenia bezpiecznych elektronicznych usług finansowych na najwyższym poziomie.

Stabilna pozycja i rosnący potencjał biznesowy Euronet na polskim rynku przekładają się również na nowe możliwości rozwoju dla naszych pracowników. Zatrudnienie w Euronet znajdują osoby o zróżnicowanym doświadczeniu i zainteresowaniach. Poszukujemy zarówno kandydatów zainteresowanych nowymi technologiami, jak i osób, które chcą rozwijać swoje kompetencje w dziedzinie kontaktów z partnerami i klientem. Specyfika pracy zależy oczywiście od działu, w którym zatrudniony będzie kandydat. Zatrudniamy m. in. Specjalistów ds. Rozliczeń Bankomatów, Operatorów w Dziale Monitorowania Sieci, Konsultantów Działu Obsługi Klienta, Reprezentantów Sprzedaży i in.

Praca z nami to możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku i dynamicznie rozwijającej się organizacji, jak również rozwoju w strukturze firmy. Ponadto każda osoba zatrudniona w polskim oddziale Euronet może uczestniczyć w procesie rekrutacji wewnętrznej w Polsce oraz do zagranicznych oddziałów naszej firmy.

Sprawdź możliwości rozwoju
zawodowego w Euronet:

Aktualne oferty pracy

Zaktualizowaliśmy informacje dotyczące wykorzystywanych plików cookie.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.
Więcej informacji View more
Akceptuje