Skip to main content

Klient biznesowy

Wypłata bez karty

Bankomaty i wpłato-bankomaty umożliwiają szybką i bezpieczną wypłatę gotówki bez karty. Usługa ta może być wykorzystana komercyjnie jako uzupełnienie oferty instytucji finansowych lub jako narzędzie marketingowe, umożliwiające wypłatę nagród w konkursach, loteriach oraz w  programach lojalnościowych. Świetnie sprawdzi się również jako benefit w akcjach organizowanych przez działy HR.

Mechanizm jest przystępny w użytku i łatwy do implementacji. Generujemy specjalny kod, który można potem wymienić w bankomacie na gotówkę. Nagroda jest gotowa do obioru niemalże natychmiastowo – to Beneficjent sam decyduje, kiedy i gdzie odbierze środki oraz na co je przeznaczy. Pamiętamy również o wygodzie organizatora, który ma również wpływ na kształt procesu, decydując między innymi o sposobie dystrybucji kodów czy terminie ich ważności.

Korzyści z wypłaty
bez karty

Pamiętaj – gotówka potęguje radość z wygranej, a Twój Klient najlepiej zna swoje potrzeby. Pokaż, że to rozumiesz i pozwól by gotówkę przeznaczył na cel, który najbardziej odpowiada jego aktualnym potrzebom.

Nowoczesny sposób przekazywania nagród! Wyróżnij się z tłumu i przeprowadź akcję, która wprowadzi świeżość na rynk nagród.

Możliwość dotarcia do szerszej grupy odbiorców (w tym do osób bez konta bankowego lub modułu NFC w telefonie).

Opcja personalizacji scenariusza transakcyjnego. Wyposaż scenariusz transakcyjny we własne slogany i grafiki – spraw by moment odbioru nagrody był jeszcze bardziej wyjątkowy.

Zwrot niewykorzystanych środków – kiedy klienci nie wykorzystają nagród, pieniądze wracają z powrotem na rachunek firmowy.

Namacalność nagrody sprawia, że nawet mniejsze nominały wzbudzają duży entuzjazm u odbiorców, a nagroda na dłużej zapada w pamięci.

Dystrybucja za pomocą nowoczesnych kanałów – FB Messenger, bot, e-mail, SMS. Kody mogą być przekazane w dowolny sposób, jaki tylko wymyślisz.

Spotkajmy się!

Masz pytania?
Napisz!

Damian Jankowski

Sales Manager – Advertising and Promotional Programs

e-mail: djankowski@euronetworldwide.com

Zaktualizowaliśmy informacje dotyczące wykorzystywanych plików cookie.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.
Więcej informacji View more
Akceptuje