Skip to main content

EURONET
POLSKA

 

 

 

 

Naszym celem jest dostarczanie oraz świadczenie elektronicznych usług finansowym milionom osób, które nie korzystały z nich dotychczas.

Od ponad 28 lat w Polsce! Pierwszy bankomat w Polsce zainstalowaliśmy w 1995 roku w warszawskim Hotelu Marriott. Od tego czasu jesteśmy wiodącym partnerem polskich banków, dla których świadczymy kompleksowe usługi outsourcingowe w zakresie zarządzania sieciami bankomatów i wpłato-bankomatów.

Z usług wypłaty oraz wpłaty gotówki mogą korzystać klienci banków, mając do dyspozycji największą i niezależną sieć ponad 7000 urządzeń w najlepszych lokalizacjach takich jak galerie i centra handlowe, hipermarkety, stacje benzynowe, stacje kolejowe, restauracje, lotniska czy placówkach bankowych.

Nasza oferta

Bankomaty i wpłato-bankomaty (recyklery) jesteśmy właścicielem największej niezależnej sieci bankomatów i wpłato-bankomatów w Polsce, a także niekwestionowanym liderem na rynku usług outsourcingowych dla banków w zakresie zarządzania siecią bankomatów. Obecnie Euronet zarządza co trzecim bankomatem w Polsce. Dzięki współpracy firmy z bankami coraz większa liczba klientów może korzystać z bankomatów i wpłato-bankomatów Euronet bez prowizji lub na preferencyjnych warunkach.

epay jest wiodącym dostawcą usług prepaid na całym świecie. epay wprowadza nowatorskie płatności elektroniczne, ułatwiając swoim Klientom realizację codziennych operacji finansowych. Oferta epay jest wyjątkowo bogata i zawiera szeroki wachlarz produktów i usług, takich jak: przedpłacone karty debetowe, karty prezentowe, doładowania telefonu, płatności rachunków czy przekazy pieniężne za pośrednictwem Ria.

epaypolska.pl

Ria Money Transfer jest drugą pod względem wielkości na świecie spółką z branży money transfer. W Polsce oferująca przekazy pieniężne krajowe i międzynarodowe, które można przesłać przez aplikację Ria lub w placówkach Poczty Polskiej (z wyjątkiem Agencji Pocztowych (placówek franczyzowych) oraz Agentów Ria Money Transfer. Oferta przekazów pieniężnych Ria obejmuje zarówno przekazy gotówkowe na okaziciela, jak i przelewy na dowolne konto bankowe.

 www.riamoneytransfer.com/pl-pl/

 

Siedziba firmy

Euronet Polska Sp. z o. o., ul. Inflancka 4c, 00-189 Warszawa. Tel.+48 22 383 5100, Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy-Rejestrowy; KRS 0000030408, NIP: 526-10-30-333; Kapitał zakładowy: 57 904 000 zł.

Sprawozdania

Zaktualizowaliśmy informacje dotyczące wykorzystywanych plików cookie.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.
Więcej informacji View more
Akceptuje