Skip to main content

Klient biznesowy

Banki i instytucje finansowe

Bankomat ewoluuje od swojej tradycyjnej roli wydawania gotówki w kierunku pełnoprawnego kanału samoobsługowego, co pozwala bankom zmniejszyć nakłady oraz zwiększyć liczbę i jakość oferowanych usług. Dlatego też, Euronet oferuje bankom i instytucjom finansowym rozwiązania pozwalające na wykorzystanie naszej technologii, sieci bankomatów i wpłato-bankomatów oraz wieloletniego doświadczenia w celu osiągnięcia efektywności kosztowej i najwyższej jakości obsługi klienta.

Oferujemy wszechstronne pakiety usług, które obejmują m.in. zarządzanie i obsługę siecią bankomatów i wpłato-bankomatów banku w ramach umowy outsourcingowej, możliwość dołączenia do naszej niezależnej sieci bankomatów i wpłato-bankomatów, dzięki umowie o uczestnictwie w sieci (Network Participation Agreements) oraz możliwość zakupu bankomatów i wpłato-bankomatów banku w ramach Asset Purchase Programme (APP).

Outsourcing

Bankom i instytucjom finansowym oferujemy kompleksowe rozwiązania outsourcingowe w zakresie zarządzania sieciami bankomatów i wpłato-bankomatów. W ramach oferowanych usług, utrzymujemy połączenia do międzynarodowych organizacji kart płatniczych, połączenia typu host-to-host z bankami, zarządzamy działaniami podwykonawców oraz procesem usuwania awarii i rozwiązywania problemów sprzętowych, dotyczących bankomatów i wpłato-bankomatów.

Network Participation Agreement (NPA)

Banki i instytucje finansowe mogą korzystać z dostępu do naszych sieci bankomatów i wpłato-bankomatów poprzez elastyczne umowy o uczestnictwie w sieci. Jest to efektywne rozwiązanie, które pozwala na optymalizację kosztów związaną z rozwojem własnej sieci bankomatów i wpłatomatów Banku. Dzięki uczestnictwu w sieci Euronet, bank oferuje swoim Klientom dostęp do usług bankomatowych i wpłatomatach, w dogodnych i atrakcyjnych lokalizacjach na terenie całej Polski, bez konieczności inwestowania kapitału.

Program zakupu aktywów (APP)

Naszym partnerom bankowym i instytucjom finansowym oferujemy możliwość nabycia przez Euronet aktywów bankomatowych i wpłato-bankomatowych oraz włączenia ich do naszej niezależnej sieci na wybranych rynkach, co daje wiele korzyści w zakresie optymalizacji kosztów i obecności na rynku. Oferujemy również możliwość współpracy w ramach joint venture, zapewniając modernizację i wymianę floty urządzeń banków i instytucji finansowych, jednocześnie rozwijając sieć bankomatów i wpłatomatów.

Co oferuje Euronet:

Zakup obecnej floty bankomatów i/lub wpłatomatów banku – natychmiastowy zastrzyk kapitału i dodatni przepływ gotówki.

Pełna odpowiedzialność operacyjna od początku do końca, w tym uzgodnione poziomy usług i elastyczne ustalenia dotyczące współpracy.

Zaawansowane procesy prognozowania i uzupełniania gotówki.

Zwiększone bezpieczeństwo bankomatów.

Zwiększona obecność sieci bankomatów, z możliwością podłączenia do istniejącej sieci bankomatów Euronet.

Usługi dodatkowe dla klientów.

Napisz do nas!

Formularz kontaktowy

Zaktualizowaliśmy informacje dotyczące wykorzystywanych plików cookie.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.
Więcej informacji View more
Akceptuje