Skip to main content

Klient indywidualny

Wypłaty PLN

Jak to działa?

Wypłacaj gdzie chcesz i kiedy chcesz! Bankomaty Euronet to prawie 7 000 punktów zlokalizowanych w całej Polsce, dostępnych w najdogodniejszych dla Ciebie miejscach, takich jak kina, restauracje, stacje benzynowe, przystanki tramwajowe a także oddziały wybranych banków!

Bankomaty Euronet pozwalają na komfortowy dostęp do pieniędzy, wszędzie tam gdzie tego najbardziej potrzebujesz! Wypłaty PLN w bankomatach Euronet to nie tylko wypłaty kartą, to również systemy płatności mobilnej oraz BLIK.

Preferencyjne warunki wypłat

Teraz z wypłat możesz korzystać również na preferencyjnych warunkach dzięki współpracy Euronet
z wiodącymi bankami oraz instytucjami finansowymi!

Jak dokonać wypłaty?

Krok 1

Włóż kartę.

Krok 2

Wybierz preferowany język.

Krok 3

Wpisz swój unikalny kod PIN.

Krok 4

Wybierz operację, którą chcesz wykonać – Wypłata gotówki.

Krok 5

Zdecyduj czy chcesz otrzymać potwierdzenie transakcji.

Krok 6

Odbierz bezpiecznie kartę, następnie gotówkę i wydruk z potwierdzeniem transakcji, jeśli taka opcja została wybrana.

Ważne informacje

Chroń swój PIN! Upewnij się, że nikt nie widzi jak wstukujesz kod PIN na klawiaturze.

Zachowaj PIN dla siebie! Nigdy nie podawaj nikomu swojego numeru PIN.

Zablokowana karta – to się zdarza – to się zdarza! Jeżli trzykrotnie wprowadzisz błędny PIN, może nastąpić zablokowanie karty lub jej zatrzymanie w bankomacie. Wystarczy, że w takiej sytuacji skontaktujesz się ze swoim bankiem, w celu uzyskania instrukcji co zrobić, by skorzystać z karty.

Możesz mieć wątpliwości! Jeśli nie jesteś w 100% przekonany do transakcji w wybranym bankomacie, zawsze możesz z niej zrezygnować. Wystarczy wcisnąć przycisk zielony lub CANCEL, wyjąć kartę i udać się do innego, najbliższego bankomatu.

Zatrzymana karta? To się zdarza. Jeśli Twoja karta się zacięła, została zatrzymana lub zagubiona, natychmiast skontaktuj się ze swoim bankiem.

Porządek i bezpieczeństwo to ważne sprawy! Pamiętaj, aby odebrać kartę i wypłacone pieniądze zanim odejdziesz od bankomatu!

Pytania i odpowiedzi

Czy jest pobierana prowizja za wypłatę gotówki (PLN)?

Prowizja za korzystanie z bankomatów Euronet jest ustalana i pobierana przez bank. Stąd, żeby sprawdzić czy możesz wypłacać gotówkę z bankomatów Euronet bez prowizji lub na preferencyjnych warunkach, skontaktuj się najpierw ze swoim bankiem lub sprawdź na stronie internetowej banku.

Co robić, jeśli moja karta zostanie zatrzymana?

Wystarczy, że skontaktujesz się ze swoim bankiem w przypadku zatrzymania karty z następujących przyczyn: utrata ważności karty, karta była zgłoszona jako zagubiona lub skradziona, przekroczony został limit prób wpisania poprawnego kodu PIN. W pozostałych przypadkach skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta.

Bankomat nie wypłacił mi pieniędzy. Co było przyczyną?
Czy konto zostanie obciążone?

Nie ma powodów do obaw. Przyczyną takiej sytuacji może być: brak środków na koncie, przekroczony limit wypłat w danym dniu, błędnie wpisana kwota, błędnie wprowadzony kod PIN lub jego niewłaściwe potwierdzenie, brak gotówki w bankomacie, brak połączenia z bankiem lub finalnie, blokada lub utrata ważności karty. W tych właśnie przypadkach Twój rachunek nie zostanie obciążony. W przypadku nieotrzymania gotówki i widocznego obciażenia na rachunku, prosimy o kontakt z bankiem i zarejestrowanie tam reklamacji.

Bankomat wypłacił kwotę inną niż żądana.
Na jaką kwotę będzie obciążone moje konto?

Jeśli bankomat wypłacił Ci inną kwotę niż wybrana, prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta.

Gdzie zareklamować niesłuszne obciążenie rachunku?

Wszystkie reklamacje związane z transakcjami dokonanymi kartami płatniczymi powinieneś złożyć w banku, który obsługuje Twoją kartę.

Znajdź usługę w sieci Euronet

Szukasz dowolnej usługi z sieci Euronet,
skorzytaj z naszej prostej wyszukiwarki

Wyszukaj usługę

Zaktualizowaliśmy informacje dotyczące wykorzystywanych plików cookie.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.
Więcej informacji View more
Akceptuje