Skip to main content

Klient indywidualny

Wypłaty PLN

Jak to działa?

Wypłacaj gdzie chcesz i kiedy chcesz! Bankomaty Euronet to prawie 7 000 punktów zlokalizowanych w całej Polsce, dostępnych w najdogodniejszych dla Ciebie miejscach, takich jak kina, restauracje, stacje benzynowe, przystanki tramwajowe a także oddziały wybranych banków!

Bankomaty Euronet pozwalają na komfortowy dostęp do pieniędzy, wszędzie tam gdzie tego najbardziej potrzebujesz! Wypłaty PLN w bankomatach Euronet to nie tylko wypłaty kartą, to również systemy płatności mobilnej oraz BLIK.

Preferencyjne warunki wypłat

Teraz z wypłat możesz korzystać również na preferencyjnych warunkach dzięki współpracy Euronet
z wiodącymi bankami oraz instytucjami finansowymi!

Jak dokonać wypłaty?

Krok 1

Włóż kartę.

Krok 2

Wybierz preferowany język.

Krok 3

Wpisz swój unikalny kod PIN.

Krok 4

Wybierz operację, którą chcesz wykonać – Wypłata gotówki.

Krok 5

Zdecyduj czy chcesz otrzymać potwierdzenie transakcji.

Krok 6

Odbierz bezpiecznie kartę, następnie gotówkę i wydruk z potwierdzeniem transakcji, jeśli taka opcja została wybrana.

Ważne informacje

Chroń swój PIN! Upewnij się, że nikt nie widzi jak wstukujesz kod PIN na klawiaturze.

Zachowaj PIN dla siebie! Nigdy nie podawaj nikomu swojego numeru PIN.

Zablokowana karta – to się zdarza! Pamiętaj, jeśli trzykrotnie wprowadzisz błędny PIN, nastąpi zablokowanie karty. Wystarczy, że w takiej sytuacji skontaktujesz się ze swoim bankiem, który po potwierdzeniu Twojej tożsamości odblokuje kartę i nada nowy kod PIN.

Możesz mieć wątpliwości! Jeśli nie jesteś w 100% przekonany do transakcji w wybranym bankomacie, zawsze możesz z niej zrezygnować. Wystarczy wcisnąć przycisk SKASUJ, wyjąć kartę i udać się do innego, najbliższego bankomatu.

Zatrzymana karta? To się zdarza. Jeśli Twoja karta się zacięła, została zatrzymana lub zagubiona, natychmiast skontaktuj się ze swoim bankiem.

Porządek i bezpieczeństwo to ważne sprawy! Pamiętaj, aby odebrać kartę i wypłacone pieniądze zanim odejdziesz od bankomatu!

Pytania i odpowiedzi

Czy jest pobierana prowizja za wypłatę gotówki (PLN)?

Prowizja za korzystanie z bankomatów Euronet jest ustalana i pobierana przez bank. Stąd, żeby sprawdzić czy możesz wypłacać gotówkę z bankomatów Euronet bez prowizji lub na preferencyjnych warunkach, skontaktuj się najpierw ze swoim bankiem lub sprawdź na stronie internetowej banku.

Co robić, jeśli moja karta zostanie zatrzymana?

To nic strasznego. Wystarczy, że skontaktujesz się ze swoim bankiem w przypadku zatrzymania karty z następujących przyczyn: utrata ważności karty, karta była zgłoszona jako zagubiona lub skradziona, przekroczony został limit prób wpisania poprawnego kodu PIN. W pozostałych przypadkach skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta.

Bankomat nie wypłacił mi pieniędzy. Co było przyczyną?
Czy konto zostanie obciążone?

Nie ma powodów do obaw. Przyczyną takiej sytuacji może być: brak środków na koncie, przekroczony limit wypłat w danym dniu, błędnie wpisana kwota, błędnie wprowadzony kod PIN lub jego niewłaściwe potwierdzenie, brak gotówki w bankomacie, brak połączenia z bankiem lub finalnie, blokada lub utrata ważności karty. W tych właśnie przypadkach Twój rachunek nie zostanie obciążony. Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje dotycząca Twojego przypadku, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta.

Bankomat wypłacił kwotę inną niż żądana.
Na jaką kwotę będzie obciążone moje konto?

Jeśli bankomat wypłacił Ci inną kwotę niż wybrana, ale dodatkowo poinformował Cię o tym, że kwota jest inna (na ekranie bankomatu oraz na wydruku potwierdzającym transakcję), wtedy Twoje konto będzie obciążone kwotą, którą finalnie otrzymałeś. W pozostałych przypadkach skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta.

Gdzie zareklamować niesłuszne obciążenie rachunku?

To proste! Wszystkie reklamacje związane z transakcjami dokonanymi kartami płatniczymi powinieneś złożyć w banku, który obsługuje Twoją kartę. Możesz również skontaktować się z naszym Działem Obsługi Klienta.

Znajdź usługę w sieci Euronet

Szukasz dowolnej usługi z sieci Euronet,
skorzytaj z naszej prostej wyszukiwarki

Wyszukaj usługę

Zaktualizowaliśmy informacje dotyczące wykorzystywanych plików cookie.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.
Więcej informacji View more
Akceptuje