Skip to main content

Klient biznesowy

Punkty handlowo – usługowe

Euronet to lider na rynku Polskim, nie wahaj się i skorzystaj z naszych usług już dziś! Obecnie zarządzamy co trzecim bankomatem w kraju, jesteśmy największą, niezależną siecią ponad 7000 bankomatów i wpłato-bankomatów w najlepszych lokalizacjach! Stoi za nami ponad 28 lat doświadczenia!

Co zyskujesz
współpracując z nami?

Większe obrotyPo skorzystaniu z urządzeń Euronet klienci często dokonują zakupów w tym samym miejscu.
Czynsz zawsze na czasJesteśmy solidnym partnerem, któremu zależy na długofalowej współpracy.
Bezpłatną instalacjęTo my organizujemy i zajmujemy się całym procesem instalacji. Pokrywamy także koszty adaptacji miejsca instalacji do wymogów technicznych.
Minimum formalnościUzyskanie wszelkich pozwoleń na instalację urządzeń leży po naszej stronie.
Profesjonalna i dedykowana obsługa! Z naszej strony gwarantujemy dedykowaną osobę odpowiedzialną za obsługę danej lokalizacji.
Możliwość wpłaty utarguNasze urządzenia działają 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku, umożliwiając dokonywanie wpłat prosto na konto firmowe.
Dobry wizerunek punktuUrządzenia Euronet są rozpoznawalne wśród Twoich klientów i zapewniają realizację usług finansowych na najwyższym poziomie.
Poszerzenie portfolio usługInstalując nasze urządzenia, możesz także zaoferować swoim klientom cały wachlarz usług finansowych.

Proste wymagania techniczne:

1 m2 powierzchni dostęp do instalacji elektrycznej

Bankomaty

Wewnętrzny, wolno stojący: najczęściej wykorzystywany w centrach i galeriach handlowych, w budynkach biurowych, wewnątrz hipermarketów. Serwis i załadunek gotówki odbywają się od przodu maszyny.
Zewnętrzny, wolno stojący: najczęściej montowany przed wejściem do hipermarketów, na wolnym powietrzu, w pasażach handlowych, na osiedlach lub stacjach benzynowych. Serwis i załadunek gotówki odbywają się od przodu maszyny. System grzałek i wentylatorów pozwala na pracę urządzenia w temperaturze od −35°C do 40°C.
Zewnętrzny zabudowany: przeznaczony do instalacji w witrynie budynku, najczęściej montowany w małych punktach niesieciowych. Serwis i załadunek gotówki odbywają się od przodu urządzenia, dzięki czemu właściciel nie musi uczestniczyć w procesie obsługi technicznej. System grzałek i wentylatorów pozwala na pracę urządzenia w temperaturze od −35°C do 40°C.
Bankomat przyścienny: instalowany przez dowolną ścianę lub witrynę, najczęściej montowany w małych punktach niesieciowych. Serwis i załadunek gotówki odbywają się od tyłu urządzenia, co oznacza konieczność zapewniania obsłudze dostępu do tej części lokalizacji, w której jest zainstalowany bankomat.

Wpłato-bankomat (tzw. recykler)

Urządzenie, które łączy w sobie dwie podstawowe usługi oferowane przez Euronet Polska – wypłatę oraz wpłatę gotówki. Zamknięty obieg gotówki umożliwia podejmowanie gotówki ze środków, które zostały wcześniej wpłacone.

Wewnętrzny wolno stojący: najczęściej wykorzystywany w centrach i galeriach handlowych. Serwis i załadunek gotówki odbywają się od przodu maszyny. System grzałek i wentylatorów pozwala na pracę urządzenia w temperaturze od −35°C do 40°C.
Zewnętrzny wolno stojący: najczęściej montowany przed wejściem do hipermarketów, w pasażach handlowych lub na stacjach benzynowych. Serwis i załadunek gotówki odbywają się od przodu urządzenia. System grzałek i wentylatorów pozwala na pracę urządzenia w temperaturze od −35°C do 40°C.
Wpłato-bankomat przyścienny: instalowany przez dowolną ścianę lub witrynę. Serwis i uzupełnianie materiałów odbywają się od tyłu maszyny, co oznacza konieczność zapewniania obsłudze dostępu do tej części lokalizacji, w której jest zainstalowana maszyna.

Bankomaty mobilne

Jest to koncept, dzięki któremu możliwa jest obsługa imprez masowych, zwłaszcza plenerowych, a także miejsc, w których z powodów technicznych, instalacja bankomatów stacjonarnych jest utrudniona. Samochody typu transporter zostały wyposażone w bankomaty przezścienne i są do dyspozycji Klientów w czasie koncertów, juwenaliów, festiwali, targów i innych wydarzeń. Samochody są oznakowane logo Euronet, a podczas eventów dołączane są do nich flagi zwiększające widoczność bankomatów i wskazujące miejsce wypłaty gotówki.
Transakcje w bankomatach mobilnych są realizowane na tych samych zasadach jak we wszystkich bankomatach sieci Euronet. Samochody są całodobowo monitorowane, a bankomaty podczas jazdy nie przewożą gotówki i są zabezpieczone żaluzjami.

Napisz do nas!

Dowiedz się więcej

Zaktualizowaliśmy informacje dotyczące wykorzystywanych plików cookie.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.
Więcej informacji View more
Akceptuje