Skip to main content

EURONET
GLOBALNY LIDER

 

 

 

 

 

 

Budujemy technologię finansową jutra już dziś, aby wzmocnić globalną wspólnotę i połączyć świat poprzez partycypację finansową.

Założona w Europie Środkowej w roku 1994, obecnie globalna sieć płatności cyfrowych i gotówkowych w czasie rzeczywistym posiadająca miliony punktów kontaktów z klientem, firma Euronet przekazuje środki w każdy sposób wymagany przez klientów i biznes, w tym poprzez przelewy pieniężne, przetwarzanie płatności kartą kredytową/debetową, bankomaty, usługi POS, płatności w ramach marki, wymianę walut i inne. Oferując produkty i usługi w ponad 200 krajach i terytoriach, poprzez markę własną i segmenty biznesowe działającej pod jej marką, firma Euronet, jej technologie i sieci finansowe sprawiają, iż partycypacja w gospodarce rynkowej staje się prostsza, szybsza i bezpieczniejsza dla każdego.

 

„Założyłem Euronet z misją włączenia do świata płatności finansowych tych, którzy nie mieli z nimi kontaktu wcześniej”.

Michael J. Brown • Przewodniczący, Dyrektor Generalny i Prezes

 

Euronet, jest wiodącym globalnym dostawcą rozwiązań w zakresie technologii finansowych i płatności. Stworzył szeroką sieć płatności globalnych, która obejmuje 50 738 zainstalowanych bankomatów, około 613 tys. terminali POS i rosnący portfel usług outsourcingu w obszarze kart debetowych i kredytowych, zarządzanych w 65 krajach. Dodatkowo oferujemy rozwiązania w zakresie oprogramowania kart, sieć przetwarzania płatności prepaid składającą się z około 816 tys. terminali POS w około 358 tys. lokalizacji detalicznych w 63 krajach oraz globalną sieć przekazów pieniężnych obejmujących około 522 tys. lokalizacji obsługujących 188 krajów i terytoriów.

Segmenty naszej działalności:

 

Electronic Funds Transfer: nasz segment EFT wdraża i obsługuje sieć własnych bankomatów i wpłato-bankomatów na całym świecie, świadczy usługi outsourcingowe dla instytucji finansowych, a także dostarcza kompleksowe rozwiązania w zakresie przetwarzania płatności elektronicznych.

epay: nasz segment epay dostarcza rozwiązania w zakresie płatności detalicznych oraz zapewnia innowacyjne połączenia pomiędzy treściami cyfrowymi wiodących światowych marek a konsumentami.

Money Transfer: nasz segment Money Transfer zapewnia globalne transfery pieniężne i informacje o wymianie walut w sklepach detalicznych, aplikacjach i stronach internetowych za pośrednictwem Ria Money Transfer, Xe i Dandelion sieci płatności transgranicznych w czasie rzeczywistym.

 

 

Zaktualizowaliśmy informacje dotyczące wykorzystywanych plików cookie.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.
Więcej informacji View more
Akceptuje