Skip to main content

Euronet gra razem z WOŚP już po raz ósmy!

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przed nami. Euronet – największy w Polsce operator bankomatów i wpłato-bankomatów po raz ósmy włącza się w to wydarzenie, upraszczając możliwość wsparcia Fundacji. Podczas finałowego weekendu udostępni klientom możliwość dokonywania wpłat na jej konto bezpośrednio z poziomu ekranu powitalnego urządzeń. Ponadto na Placu Defilad w Warszawie po raz pierwszy pojawi się specjalna strefa Euronet, która dodatkowo ułatwi wsparcie akcji dobroczynnej angażującej miliony Polaków. 

W weekend finałowy WOŚP, który w tym roku wypada 28-29 stycznia, na ekranach powitalnych wszystkich urządzeń sieci pojawią się specjalne grafiki i komunikaty zachęcające do wsparcia celu 31. Finału WOŚP, które znacznie przyśpieszą proces przekazywania środków. Dodatkowo, podczas tegorocznego ogólnopolskiego Finału, Euronet udostępni darczyńcom specjalną strefę z urządzeniami sieci. Maszyny będą znajdować się na Placu Defilad w Warszawie, obok telewizyjnego studia 31. Finału WOŚP. Strefa, która ułatwi darczyńcom szybki przelew środków, ma także promować ideę wsparcia szczytnych celów za pomocą bankomatów i wpłato-bankomatów sieci.

– Niezmiennie od 2016 roku, wraz z milionami Polaków, rozpoczynamy rok wspierając Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Poza działaniami mającymi w jak największym stopniu ułatwić wpłatę darowizn, chcemy zachęcić także naszych pracowników do tego, by w kreatywny sposób angażowali się w działania na rzecz WOŚP oraz wspierali inicjatywy dobroczynne. Dlatego w tym roku, organizujemy konkurs „Laurka WOŚP”, skierowany dla wszystkich dzieci pracowników Euronet Polska i zachęcamy do wzięcia udziału w Biegu „Policz się z cukrzycą”, który już od 17 lat towarzyszy Orkiestrze – mówi Marek Szafirski, Prezes Zarządu Euronet Polska.

O ile współpraca sieci Euronet z Fundacją trwa już 8 lat, to wpłaty środków na konto WOŚP są możliwe przez 365 dni w roku. Każdy darczyńca może wpłacić od 1 do 500 zł, a co ważne, Euronet nie pobiera żadnych opłat ani prowizji od wpłaconej kwoty.

31. Finał WOŚP zagra pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”. Tegoroczna zbiórka zostanie przeznaczona na wyposażenie szpitali w urządzenia pozwalające na przyspieszenie diagnostyki zakażeń sepsy. Dzięki temu umożliwi lepszą terapię, poprzez szybsze wdrożenie celowanego i skutecznego leczenia antybiotykami. 


Zaktualizowaliśmy informacje dotyczące wykorzystywanych plików cookie.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.
Więcej informacji View more
Akceptuje