Skip to main content

Euronet odpowiada na wakacyjne potrzeby klientów

Warszawa – 22 czerwca 2023 r. – Euronet Polska po raz kolejny wychodzi naprzeciw klientom i ułatwia im dostęp do gotówki w wakacyjnym okresie, udostępniając sezonowe bankomaty oraz wpłatomaty w najpopularniejszych wypoczynkowych lokalizacjach. W najchętniej odwiedzanych przez wczasowiczów miejscach do końca czerwca stanie rekordowa liczba ponad 250 dodatkowych bankomatów i wpłatomatów. Urządzenia ponownie zostaną zaprezentowane w letniej szacie graficznej, idealnie wpisując się w urlopową aurę. Ponadto – tak jak w ubiegłym roku – Euronet przygotował dla klientów konkurs – tym razem to aż 8 szans na wygraną!

 

W tegorocznym sezonie wakacyjnym Euronet ponownie instaluje dodatkowe urządzenia, aby ułatwić klientom dostęp do gotówki w okresie wzmożonego zapotrzebowania. Bankomaty oraz wpłatomaty – w odświeżonym, letnim wydaniu, które pozwoli je wyróżnić na tętniących życiem turystycznych szlakach – najliczniej pojawią się nad morzem, ale również na Warmii i Mazurach oraz w kluczowych miejscowościach górskich. Są dostępne od czerwca do września bieżącego roku.

Jak wynika z badań Barometr Providenta1 – ulubioną urlopową destynacją Polaków na terenie kraju niezmiennie pozostaje Bałtyk. Euronet odpowiada na potrzeby wczasowiczów – w tym roku to właśnie nad morzem stanie większość dodatkowych maszyn. Do dyspozycji klientów będzie ponad 200 sezonowych urządzeń usytuowanych między innymi w Łebie, Pobierowie, Dziwnowie, Jarosławcu, Niechorzu czy Władysławowie i innych popularnych nadmorskich lokalizacjach. Bankomaty będzie bardzo łatwo znaleźć z poziomu strony firmy – w katalogu usług pojawi się specjalny przycisk „Wakacje z Euronet”, umożliwiający wyszukanie najbliższego bankomatu.

Bankomaty Euronet tego lata pojawią się na takich wydarzeniach plenerowych, jak Open’er Festival, CO JEST GRANE FestivaL Warszawa, RE Rzeszów Festival, Olsztyn Green Festival, czy „Oblężenie Malborka 2023”.

Klientów Euronet z pewnością ucieszy wiadomość, że czeka na nich również kolejna edycja wakacyjnego konkursu – tym razem podzielona na 8 tygodniowych edycji a każda z nich zapewni szansę na wygraną. Konkurs potrwa od 3 lipca do 27 sierpnia bieżącego roku i odbędzie się na profilu Euronet Polska na Facebooku. Aby wziąć w nim udział wystarczy wysłać zdjęcie z bankomatem sezonowych i napisać w realizacji jakich wakacyjnych przyjemności pomogła wypłacona gotówka. Zwycięzcy będą na bieżąco ogłaszani w komentarzach po zakończeniu każdej tury. Szczęśliwcy otrzymają kartę prezentową empik o wartości 500 zł – to dla nich doskonała okazja, aby zaopatrzyć się w lektury lub gry, umilające wakacyjny wypoczynek.

1 Media Provident, Barometr Providenta: Co czwarty Polak urlop spędzi w domu [online] [dostęp: 14.06.2023].

 

 

O Euronet

Euronet (NASDAQ: EEFT), jest wiodącym globalnym dostawcą rozwiązań w zakresie technologii finansowych i płatności. Stworzył szeroką sieć płatności globalnych, która obejmuje 50 738 zainstalowanych bankomatów, około 613 tys. terminali POS i rosnący portfel usług outsourcingu w obszarze kart debetowych i kredytowych, zarządzanych w 65 krajach. Dodatkowo oferujemy rozwiązania w zakresie oprogramowania kart, sieć przetwarzania płatności prepaid składającą się z około 816 tys. terminali POS w około 358 tys. lokalizacji detalicznych w 63 krajach oraz globalną sieć przekazów pieniężnych obejmujących około 522 tys. lokalizacji obsługujących 188 krajów i terytoriów.

Od ponad 28 lat w Polsce! Pierwszy bankomat w Polsce zainstalowaliśmy w 1995 roku w warszawskim Hotelu Marriott. Od tego czasu jesteśmy wiodącym partnerem polskich banków, dla których świadczymy kompleksowe usługi outsourcingowe w zakresie zarządzania sieciami bankomatów i wpłato-bankomatów. Z usług wypłaty oraz wpłaty gotówki mogą korzystać klienci banków, mając do dyspozycji największą i niezależną sieć ponad 7000 urządzeń w najlepszych lokalizacjach, takich jak galerie i centra handlowe, hipermarkety, stacje benzynowe, stacje kolejowe, restauracje, lotniska czy placówkach bankowych.

Kontakt dla mediów:
Adrian Słojewski
Havas PR Warsaw
Tel.: +48 519 060 351
Email: adrian.slojewski@havas.com


Zaktualizowaliśmy informacje dotyczące wykorzystywanych plików cookie.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.
Więcej informacji View more
Akceptuje