Skip to main content

Euronet Polska nawiązuje partnerstwo z Ding, aby ułatwić doładowania telefonów komórkowych ukraińskich operatorów

Euronet ogłasza rozpoczęcie współpracy z firmą Ding, w ramach której umożliwia korzystanie z usługi zakupu doładowania telefonów komórkowych na kartę ukraińskich operatorów w ponad 3500 punktach sprzedaży w całej Polsce. Ding zajmuje pierwsze miejsce wśród dostawców doładowań telefonów komórkowych operatorów międzynarodowych, działając poprzez platformy online i punkty handlu detalicznego oferujące sprzedaż połączeń, transferu danych, kodów podarunkowych oraz usługę opłacania rachunków.

Dzięki temu porozumieniu Euronet oferuje swoim klientom w Polsce usługę zakupu doładowania telefonów komórkowych ukraińskich operatorów. Oznacza to, że Ukraińcy mieszkający w Polsce, którzy chcą w ten sposób wesprzeć swoich bliskich w kraju, mogą w prosty sposób skorzystać z najbardziej efektywnej na rynku elektronicznej usługi międzynarodowego doładowania telefonów, będącej wygodnym uzupełnieniem dla przekazów pieniężnych. Doładowania realizowane są w czasie rzeczywistym, bezpośrednio na telefon komórkowy odbiorcy i w lokalnej walucie (UAH).

– Misją naszej firmy jest oferowanie klientom wygodnych i bezpiecznych transakcji wszędzie, gdzie tego potrzebują. Współpraca z Ding pozwoli nam zapewnić obywatelom Ukrainy jeszcze lepszą ofertę, a także skorzystać na wzroście popytu na połączenia i transfer danych komórkowych ukraińskich operatorów. Nasi klienci mogą teraz w łatwy sposób doładować telefony komórkowe swoich bliskich – powiedział Piotr Adamek, Wiceprezes Zarządu w Euronet Polska.

Komentując współpracę z Euronet, Declan Burke, Head of Business Development Europe & Africa w Ding, powiedział: – To nowe partnerstwo, nasze pierwsze w Polsce, jeszcze bardziej podkreśla wzrost skali naszej działalności w Europie. Współpraca z tak uznaną firmą jak Euronet Polska jest dla nas powodem do zadowolenia, pomaga nam rozwijać naszą działalność i reagować na potrzeby jeszcze większej liczby klientów.

Według międzynarodowej organizacji zrzeszającej operatorów telefonów komórkowych GSMA, połączenia z telefonów na kartę stanowią 90 proc. z ogólnej liczby 57 milionów połączeń wykonanych za pomocą telefonów komórkowych na Ukrainie. Stąd tak ważne dla ich użytkowników jest utrzymanie odpowiedniego poziomu środków na koncie.


Zaktualizowaliśmy informacje dotyczące wykorzystywanych plików cookie.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.
Więcej informacji View more
Akceptuje