Skip to main content

Euronet wspiera jubileuszowy 30. Finał WOŚP

Euronet Polska już po raz siódmy gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Operator bankomatów i wpłato-bankomatów udostępni swoim klientom możliwość wsparcia Fundacji poprzez wpłaty na jej konto bezpośrednio z poziomu ekranu powitalnego maszyn. Dodatkowo, podczas jubileuszowego 30. Finału zbiórki obok studia telewizyjnego WOŚP, znajdującego się w sąsiedztwie Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, zainstalowany zostanie bankomat mobilny Euronet.

Dzięki wieloletniej współpracy z Fundacją, klienci Euronetu mogą wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy przez cały rok. Darczyńcy mogą przekazywać środki dokonując transakcji za pomocą karty płatniczej we wszystkich urządzeniach sieci. Minimalna kwota to już symboliczna złotówka, natomiast maksymalna kwota wsparcia to 500 zł. Euronet nie pobiera żadnych opłat czy prowizji od darowizn.

Z okazji Finału, który odbędzie się 30 stycznia 2022 roku, Euronet będzie dodatkowo przypominał o możliwości wpłaty poprzez umieszczenie na ekranach powitalnych wszystkich urządzeń specjalnej grafiki zachęcającej do wsparcia 30. Finału WOŚP.

– Jesteśmy dumni, że po raz kolejny dołączamy do milionów Polaków grających z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Cieszymy się, że blisko 7 tysięcy maszyn należących do sieci Euronet zasila grono wolontariuszy, ułatwiając przekazywanie środków na Fundację i jej szczytne cele. Zachęcamy wszystkich do wpłat na rzecz WOŚP nie tylko w dzień Finału, ale przez 365 dni w roku – mówi Robert Midura, Regional Managing Director w Euronet Worldwide.

W finałowy weekend na Placu Defilad, gdzie zlokalizowane będzie studio realizujące transmisję z przebiegu zbiórki, stanie dodatkowo mobilny bankomat sieci Euronet. Celem tegorocznej edycji WOŚP jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.


Zaktualizowaliśmy informacje dotyczące wykorzystywanych plików cookie.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.
Więcej informacji View more
Akceptuje