Skip to main content

Euronet ponownie wspiera
Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Euronet dla WOŚP

Warszawa – 23 stycznia 2024 r. – 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Euronet – największy operator rozwiązań z obszaru technologii finansowych i płatności w Polsce – aktywnie wspiera wydarzenie. Podczas finałowego weekendu udostępni możliwość dokonywania wpłat na konto 32. Finału WOŚP bezpośrednio z poziomu ekranu powitalnego urządzeń. Oprócz tego – podobnie jak w ubiegłym roku – na terenie wydarzenia pojawi się specjalna strefa Euronet. Tym razem na błoniach PGE Narodowego, tuż obok studia telewizyjnego Finału WOŚP.

W weekend finałowy, który w tym roku wypada w dniach 27-28 stycznia, na ekranach powitalnych wszystkich urządzeń sieci Euronet pojawią się specjalne grafiki i komunikaty zachęcające do wsparcia 32. Finału WOŚP. Dodatkowo, udostępniamy darczyńcom specjalną strefę z urządzeniami sieci na błoniach PGE Narodowego obok studia telewizyjnego 32. Finału WOŚP. To umożliwi chętnym szybki przelew środków na wsparcie szczytnych celów. Euronet nie pobiera żadnych opłat ani prowizji od wpłaconej kwoty.

– Od 9 lat wspieramy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy. Chcemy jak najbardziej ułatwić wpłaty darowizn, a ponadto zachęcić naszych pracowników do zaangażowania się w dobroczynne inicjatywy. To wszystko ma na celu mobilizację społeczności do wspierania działań charytatywnych – mówi Dariusz Marcjasz, Country Manager Euronet Polska.

Na błoniach PGE Narodowego rozpocznie się również Warszawski Bieg „Policz się z cukrzycą”, który już po raz 18 towarzyszy Finałowi Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Akcja ma na celu promocję zdrowego i aktywnego trybu życia oraz zwrócenie uwagi na problem cywilizacyjny, jakim jest cukrzyca. Bieg jest w pełni charytatywny, co oznacza, że za wszystkie zebrane środki z pakietów startowych WOŚP kupuje pompy insulinowe dla kobiet w ciąży. Pracownicy Euronet Polska chętnie biorą w nim udział.


Zaktualizowaliśmy informacje dotyczące wykorzystywanych plików cookie.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.
Więcej informacji View more
Akceptuje